Ištraukiami varteliai

Ištraukiami varteliai – Šios kategorijos varteliai yra ištraukiami, todėl jie yra itin patogūs, nes suteikia lankstumą bei erdvės efektyvumą.

Ištraukiami varteliai - užtvaras 140 cm.
Rodyti Filtrus

Rodoma 1–12 iš 19

Rodoma 1–12 iš 19

Ištraukiami apsauginiai varteliai pagal poreikį jie gali būti prailginami arba suskleisti, todėl tinka įvairiausiems plotams užtverti. „Ištraukiami varteliai” gali būti naudojami įvairiems tikslams, pvz., vaikų ar gyvūnų saugumo užtikrinimui namuose, privačių kiemų apsaugai ar viešųjų erdvių ribojimui.

Ištraukiami apsauginiai varteliai Pilki vaikams: inovatyvus ir patikimas sprendimas Jūsų vaikų saugumui kasdieniame gyvenime. Vaikai yra smalsūs ir nuotykių trokštantys, todėl svarbu pasirūpinti jų saugumu namuose. „Vaikusaugumas“ siūlo ištraukiamuosius apsauginius vartelius vaikams, kurie efektyviai apsaugo Jūsų mažuosius nuo pavojaus ir galimų nelaimingų atsitikimų.

Šie apsauginiai varteliai vaikams yra puiki alternatyva tradiciniams apkaustiniams vartams, nes leidžia atidaryti duris ir laiptus, kai nereikia apsauginio užtvaro. Universalus vartelių prailginimas padaro juos dar funkcionaliau, pritaikant prie įvairių durų plotų. Medžiaginiai ištraukiami apsauginiai varteliai yra patvarūs, lengvai valomi, ir jų montavimas yra paprastas. Be to, šie apsauginiai varteliai laiptams tinka tiek kūdikiams, tiek naminiams gyvūnams, suteikdami harmoningą apsaugą visiems šeimos nariams.

Ištraukiamieji apsauginiai varteliai suteikia plačias galimybes įvairaus dydžio kambariams ir laiptams. Jie gali būti lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą, įsigijus papildomus laikiklius. Be to, šie apsauginiai varteliai yra pagaminti iš kieto sertifikuoto ABS ir PVC pluošto, kuris nesugeria nešvarumų ir netrukdo interjero estetikai. Saugos vartelių pratęsimas leidžia lengvai pritaikyti juos prie bet kokio dydžio durų.

Ištraukiamieji apsauginiai varteliai vaikams veikia ruloninių užuolaidų principu, kurios lengvai montuojamos ant durų, laiptinės angos (kad Jūsų vaikas būtų apsaugotas nuo kritimo, šunų ir katės, taip pat nesusižeistų laiptais) ir bet kurioje kitoje Jums pageidaujamoje vietoje. Taigi, galima apriboti vaiko prieigą prie tam tikrų vietų namuose, užtikrinant apsaugą nuo vaikų.

Pagrindinės ištraukiamųjų apsauginių vartelių savybės ir privalumai:

 • Lengvai įsivynioja į metalinį korpusą;
 • Dvigubas užrakinimo mechanizmas apsaugo net labiausiai nuotykių ištroškusius vaikus;
 • Tinka tiek kūdikiams, tiek naminiams gyvūnams;
 • Pagaminti iš aukštos kokybės ir patvarios medžiagos ABS ir PVC pluošto;
 • Saugos varteliai lengvai ir greitai montuojami;
 • Nėra slenksčio;
 • Užima labai mažai vietos;
 • Sulankstytas greitai ir paprastai;
 • Medžiaga, kuri nesugeria nešvarumų;
 • Sulankstytas netrukdo interjero estetikai.
 • Varteliai tinka tarpams iki 180 cm.
 • Vartelių aukštis 86 cm.
 • Spalva – Pilka

Be to, mūsų Ištraukiami apsauginiai varteliai . turi didelį pranašumą prieš analogus rinkoje – jie pasižymi dvigubu rėmu (sustiprintu), kuris leidžia montuoti juos bet kuriuo kampu ir atlaikyti dvigubai didesnę apkrovą. Ši unikali savybė suteikia jums papildomą lankstumą ir patikimumą, kai reikia apsaugoti vaikus nuo pavojingų erdvių namuose.

Dvigubas rėmas užtikrina, kad ištraukiamieji apsauginiai varteliai bus patvarūs ir ilgaamžiai, net esant didesniam naudojimo intensyvumui. Jums nebereikės nerimauti dėl vartelių stabilumo ar jų gebėjimo atlaikyti vaiko žaidimus ir smūgius. Pasirinkdami „Vaikusaugumas“ siūlomus ištraukiamuosius apsauginius vartelius, investuosite į kokybišką ir patikimą sprendimą, kuris apsaugos Jūsų vaikus ir suteiks ramybę visai šeimai.

Pasirūpinkite savo vaikų saugumu su „Vaikusaugumas“ siūlomais ištraukiamais apsauginiais varteliais, kurie ne tik suteiks Jūsų šeimai ramybę, bet ir pagerins namų funkcionalumą. Mūsų Ištraukiami apsauginiai varteliai yra patogus, efektyvus ir elegantiškas sprendimas, kuris padeda užtikrinti mažųjų saugumą namuose ir leidžia jiems laisvai tyrinėti aplinką, neprarandant tėvų kontrolės.

Apsilankykite „Vaikusaugumas“ elektroninėje parduotuvėje, kad sužinotumėte daugiau apie ištraukiamųjų apsauginių vartelių įvairovę ir raskite tinkamiausią sprendimą savo šeimai. Investuokite į savo vaikų saugumą ir jaukumą su „Vaikusaugumas“ siūlomais aukštos kokybės produktais, skirtais apsaugai nuo vaikų ir apsaugai vaikams.

Įsigykite ištraukiamuosius apsauginius vartelius ir pailginimą apsauginiam aptvarui, kad Jūsų namai taptų saugia erdve visiems šeimos nariams. Mūsų vaikų prekės – tai investicija į Jūsų šeimos gerovę ir ramybę, tad nesivaržykite kreiptis į „Vaikusaugumas“ dėl kokybiškų ir inovatyvių sprendimų.