LithuanianLatvianEstonianRussian

Pristatymas Ir Apmokėjimas

 Apmokėjimo būdai:

  • Apmokėti naudojantis internetinės bankininkystės sistema.
  • Paprastas mokėjimas per internetinę bankininkystę Payser. Pažymėkite Paysera ir galėsite pasirinkti banką, kuriame naudojatės el. bankininkystės paslauga. Tada spustelkite Apmokėti, ir Jums bus suformuotas pavedimas su reikiamais rekvizitais. Padarius pavedimą, mes iškart sužinosime, kad pavedimas atliktas, ir galėsime įvykdyti Jūsų užsakymą.

     

Kaip pirkti elektroninėje parduotuvėje MB „Vaiko saugumas“

Išsirinkite prekes . Prisiregistruokite. Sumokėkite Jums patogiu būdu:

  • Atsiskaitymas bankiniu pavedimu.
  • Galimas atsiskaitymas grynaisiais pinigais atsiimant prekes pačiam iš sandėlio Kaune.
  • Priimame apmokeimuj korteles VISA, MasterCard
 
Atsiskaityti grynaisiais ar banko kortele galimas tik Kauno ofise!!!
 
Jeigu už prekes neapmokate per 3 darbo dienas, užsakymą anuliuojame.
 

Prekių pasirinkimas

Susiraskite internetinėje vaikišku prekių parduotuvėje reikalingą prekę.

Spauskite mygtuką  (Į krepšelį). Prekė bus įdėta į pirkinių krepšelį. Jei norite išsirinkti dar vieną ar kelias prekes, galite toliau naršyti po parduotuvę – jau išsirinkta prekė liks prekių krepšelyje. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti nuspaudę nuorodą ,,Krepšelis“. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite.

Patikrinkite ar krepšelyje pasirinktų prekių kiekis teisingas.

Spauskite skirtuką (Apmokėjimas).

Tam, kad galėtumėte pirkti prekes Jums reikės (Registruotis). Tai padaryti labai paprasta. Jums tereikia pateikti būtinus duomenis. Laukelius pažymėtus raudona žvaigždute pildyti būtina. Prisiregistravę galėsite ne tik apsipirkti, bet ir sekti užsakymo vykdymo eigą, sekti savo pirkimų istoriją, matyti ankstesnius pirkimus. Savo duomenis galite redaguoti pvz.: jei užsakytos prekės yra dovana kitam žmogui, galite pridėti naują siuntos gavėjo adresą. Jums tereikia paspausti mygtuką ,,Mano adresai“ ir pridėti norimą adresą.

Jeigu jau esate registruotas vartotojas, įrašykite savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, tada spauskite mygtuką (Prisijungti).

Patikrinkite ar teisingas pristatymo adresas ir spauskite skirtuką (Toliau).

Pasirinkite pristatymo būdą ir spauskite skirtuką (Toliau).

Pasirinkite mokėjimo būdą:
Bankiniu pavedimu (pasirinkite banką).
Perskaitykite sąlygas, ir pažemėkite varnele (Aš perskaičiau ir sutinku su svetaines sąlygom)
Spauskite ( Apmokėti) Iš karto po užsakymo apmokėjimo Jūs į savo elektroninį paštą gausite patvirtinimą apie sėkmingai užsakytas prekes.

Jei radot klaidu, arba neteisinga skaičiavimą saite, prašome mums pranešti mob.tel.: +37060339610 arba [email protected] 
Pagarbiai,
MB “VAIKO SAUGUMAS”

 

Prekių pristatymo būdai:

Prekes visoje Lietuvos teritorijoje naudojantis „Lietuvos pašto“, Omniva, LP Express paštomatų ir kurjerių paslaugomis.

Pristatymo kaina priklauso nuo Jūsų pasirinkto prekių pristatymo būdo ir nuo prekių, esančių pirkinių krepšelyje, svorio. Siuntinio kaina apskaičiuojama automatiškai.

*Apsipirkite už €20 ar daugiau, ir pristatymas per Omniva,LP Expres paštomatus bus nemokamas! (Negalioja didmenininkams)

Įdėję prekę į krepšelį, matysite prekių kainą, o siuntimo kainą galite pamatyti savo pirkinių krepšelyje paspaudus nuorodą Krepšelis, ir pasirinkus „Skaičiuoti pristatymo kainą“, kur išsirinksite galimus pristatymo būdus su jų kainomis.
Ištrauka iš Prekių pirkimo taisyklių:
Prekių pristatymas.
Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
Prekės Pirkėjui pristatomos naudojantis „Lietuvos pašto“, Omniva, LP Express paštomatų ir kurjerių paslaugomis.
Prekės Pirkėjui išsiunčiamos kitą darbo dieną, nuo apmokėjimo patvirtinimo.
Lietuvoje prekės, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Siuntiniai į ES šalis pristatomi per 1–3 savaites.
Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
Pirkėjas privalo el. paštu pateikti Pardavėjui pažeisto siuntinio ir(arba) prekės (-ių) nuotraukas.
Jei prekė grąžinama Pardavėjui dėl Pirkėjo kaltės neteisingai nurodyto arba netikslaus adreso, arba jeigu prekė grąžinama pardavėjui neatsiėmus jos iš paštomato per maksimalų jos saugojimo terminą, Pirkėjas privalo Pardavėjui sumokėti pakartotino persiuntimo išlaidas, o jei prekės buvo grąžintos iš paštomato arba kurjerio- padengti Pardavėjui ir prekės grąžinimo kaštus. Pirkėjui atsisakius pakartotinai priimti siuntą (t.y. pareikalavus grąžinti pinigus už prekes), pinigai už siuntimą pirkėjui nėra grąžinami.

*Siuntų pristatymas į Lietuvos teritorijos Kuršių Nerija – papildomas 41 EUR mokestis.

Prekių pristatymo laikas: darbo dienomis 8-17 val. (išeiginėmis ir švenčių dienomis prekių pristatymas nevykdomas).

Prekės išsiunčiamos sekančią dieną, po apmokėjimo už prekes gavimo į mūsų sąskaitą.

Apmokėjimo būdai: bankinis pervedimas arba grynais kurjeriui.

Prekių atsiėmimas Kaune

Užsakytas prekes galite atsiimti patys bei nemokėti prekių pristatymo mokesčio. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys.

Prekes galima atsiimti prekių atsiėmimo punkte adresu : Paukščių g. 9-2, Kaunas 45184, Lietuva.

Apmokėjimo būdai: bankinis pervedimas, naudojantis internetinės bankininkystės sistema.

Prekes galima atsiimti darbo dienomis nuo 10.00 iki 19 val.

 

Jei radot klaidu, arba neteisinga skaičiavimą saite, prašome mums pranešti mob.tel.: +37060339610 arba [email protected] 
Pagarbiai,
MB “VAIKO SAUGUMAS”