🔥 APSIPIRKE UŽ €30 AR DAUGIAU EURŲ GAUSITE NEMOKAMĄ PRISTATYMĄ Į  PAŠTOMATUS!*

AKCIJĄ! NUOLAIDOS IKI 70%

Apsaugos priemonės vaikams Lietuvoje

Apsaugos vaikams namuose, rūpinames mažyliu saugumu namuose

Čia galite įsigyti būtiniausias vaikų apsaugos prekes, kad apsaugoti pačius mažiausius nuo traumų namuose.

Apsaugos vaikams namuose – rūpinamės mažyliu saugumu namuose, norėdami rasti tinkamas vaikų apsaugos prekes Lietuvoje, jums tereikia pasirinkti vieną iš mūsų vaikų apsaugų kategorijos prekių, mūsų parduotuvėje. Namai yra vieta, kur vaikas jaučiasi ramus ir saugus, apgaubtas namiškių šilumos ir meilės. Kompleksinis mūsų vaikų apsaugos prekių bei priemonių panaudojimas apsaugos jūsų vaiką nuo tam tikrų traumų namuose, o tėvelius – nuo nereikalingo rūpesčio ir streso.
Turime visas parduodamas prekes asortimentą sandėlyje KAUNE !!! Pristatymas Lietuvoje per 1-2 darbo dienas!

10K+

LAIMINGŲ TĖVELIŲ

30K+
IŠSIŲSTU PREKIŲ
130+
APSAUGOS PREKIŲ

Reikalingiausios vaikų apsaugos prekės namuose

Vaikai dažnai krenta, yra judrūs ir dėl to gali užsigauti galvą ar netgi akis. Apsauginiai kampai yra nebrangi, bet labai efektyvi priemonė vaikų apsaugos nuo sužalojimų priemonė. Spintelių užraktai bei magnetai. Jais galima uždaryti spintelių dureles taip, kad vaikutis jų neatidarinėtų, neužsigautų, taip pat neišimtų jose esančių dūžtančių ar kitaip jam pavojingų daiktų. Be to, toks įrenginys padeda palaikyti tvarką namuose. Durų apsaugos. Vaikai ypač mėgsta žaisti su atsiveriančiomis/užsiveriančiomis durimis, dėl to dažnai susižaloja pirštus. Tai efektyvi ir patikima priemonė, apsauganti vaikus nuo pirštų prisivėrimo ar kitokio užsigavimo.

Greitas ir patogus apsipirkimas, džiaugiames naujomis apsaugos primomėmis, dabar daug ramiau gyventi, žinant kad mūsų mergaitė neatidarynes stalčių ir spintelių

– Aleksas Viazovskis

Nemokamas Pristatymas*

Į paštomatus apsipirkus už €30+.

Geriausia Kokybe

Geriausia prekių kokybe*

Geriausios Kainos

Mažiausios kainos Lietuvoje

Saugus Atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa