LithuanianLatvianEstonianRussian

Mieli tėveliai!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti būtiniausias apsaugos priemones, kad apsaugot pačius mažiausius vaikučius nuo traumų namuose. Šiek tiek žemiau išvardysime keletą galimų namų saugos priemonių!

Namų saugos priemonės

Langų atidarymo ribotuvai ar kiti langų užraktai. Dažnai tėvai net nesusimąsto, kad vaikas gali atsidaryti langą ir iškristi. Langų atidarymo ribotuvai efektyvūs, nes langas atsidaro tik iš dalies ir vaikas negali per jį iškristi.

 


 

Užraktai. Įvairūs orkaičių ar pan. įrenginių užraktai apsaugo vaikus nuo prisivėrimo ar nuo dujų nutekėjimo ir gaisro.

 


 

Elektros lizdų kištukai. Vaikai, būdami smalsūs, mėgsta kaišioti pirštus ar kitus daiktus į elektros lizdus, todėl šie kištukai yra itin efektyvi priemonė, apsauganti vaikus nuo elektros poveikio.

 


 

Kampų apsaugos. Neretai aštrūs baldų kampai yra mažo vaiko galvos lygyje. Vaikai dažnai krenta, yra judrūs ir dėl to gali užsigauti galvą ar netgi akis. Apsauginiai kampai yra nebrangi, bet labai efektyvi priemonė vaikų apsaugos nuo sužalojimų priemonė.

 


 

Spintelių užraktai. Jais galima uždaryti spintelių dureles taip, kad vaikutis jų neatidarinėtų, neužsigautų, taip pat neišimtų jose esančių dūžtančių ar kitaip jam pavojingų daiktų. Be to, toks įrenginys padeda palaikyti tvarką namuose.

 


 

Durų apsaugos. Vaikai ypač mėgsta žaisti su atsiveriančiomis/užsiveriančiomis durimis, dėl to dažnai susižaloja pirštus. Tai efektyvi ir patikima priemonė, apsauganti vaikus nuo pirštų prisivėrimo ar kitokio užsigavimo.

Tai yra svarbu nes..

Namai yra vieta, kur vaikas jaučiasi ramus ir saugus, apgaubtas namiškių šilumos ir meilės. Kompleksinis mūsų priemonių panaudojimas apsaugos vaiką nuo tam tikrų traumų namuose, o tėvelius – nuo nereikalingo rūpesčio ir streso.