Atšvaitai

Atšvaitai, visus eismo dalyvius raginame būti matomiems, dėvėti atšvaitus, atšvaitas padidina matomumą 3 kartus.

Rodyti Filtrus

Saugumui lauke

 

Yra daugybė būdų pasirūpinti vaikų saugumu lauke. Mūsų el.parduotuvė www.vaikusaugumas.lt gali Jums pasiūlyti „Pavadėlius vaikams ant riešo“, kurie, vaikštant judriose vietose, kur daug žmonių,  padės vaikui nepasimesti, apsaugos nuo išbėgimo į kelio juostą, kol mama, pvz., perka laikraštį. Reikia nepamiršti pasirūpinti „Atšvaitais“, kurie padės būti geriau matomu kelyje.

Vaikštynė-treniruoklis mažyliui

Mokyti vaiką vaikščioti yra svarbi bet kurių tėvų pareiga, nes pirmieji kūdikio žingsniai yra tikras stebuklas, todėl labai svarbu, kad pirmaisiais vaikščiojimo mėnesiais vaikas nepažeistų stuburo ir sąnarių ir tuo pat metu sustiprintų vestibiuliarinį aparatą, ir pajustų stabilumą. „Vaikštynė-treniruoklis“ padės Jūsų vaikui žengti pirmuosius žingsnius su Jumis, su ja galėsite iš anksto paruošti kūdikį vaikščiojimui. Šie vaikiški vaikštukai pagaminti taip, kad vaikas nejaustų nei menkiausio diskomforto ir būtų visiškai tėvų kontroliuojamas.

Apsauginiai vartai, apsauginės durelės laiptams ir durų angoms, pertvaros

Apsaugos nuo vaiku, apsauga nuo vaiku, apsaugines tvoreles vaikams, tvorele vaikams, stalčių apsauga nuo vaiku, langu apsauga nuo vaiku, apsaugos vaikams, apsaugine tvorele, spintelių apsauga nuo vaiku, apsaugine tvorele vaikams ir kitos mažylių apsaugos gera kainą galite rasti mūsų www.vaikusaugumas.lt el. parduotuvėje – čia rasite gausų apsaugų pasirinkimą.

Nors vaikučių saugumas yra neįkainojamas, apsaugos, tvorele vaikams ir kitos mažylių apsaugos nereikalautų itin didelių investicijų- šiuo atveju gera kainą galite rasti mūsų www.vaikusaugumas.lt el. parduotuvėje – čia rasite gausų apsaugų pasirinkimą.

Mokyti vaiką saugumo normų reiktų pradėti dar tada, kai vaikas neturi galimybės laisvai judėti, t. y., kai jis vos keleto mėnesių amžiaus ir, atminkite, kad geriausias mokymo metodas yra Jūsų pačių pavyzdys. Neišlįskite pro langus, neįbėkite pro užsidarančias duris į liftą ar viešąjį transportą, buityje atsargiai naudokitės peiliais, virtuvėje visada naudokite puodkėles ar rankšluosčius, negerkite vaistų vaikų akivaizdoje, tai yra, laikykitės paprasčiausių taisyklių, kurias stengiatės įskiepyti savo vaikui.

Buityje vaiko tykantys pavojai, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį:

  • Langai, orlaidės, balkonai.
  • Aštrūs baldų kampai.
  • Aštrūs ir pjaunantys daiktai, elgesys su jais.
  • Vanduo, santechnika.
  • Elektros kištukiniai lizdai, laidai.
  • Centrinio šildymo baterijos ir kiti šilumos šaltiniai.
  • Vaistiniai preparatai.
  • Buitinė chemija.
  • Smulkūs daiktai, kuriuos vaikas gali nuryti, įkvėpti.