Atšvaitai

„Atšvaitai” – tai prekių kategorija, kuri yra skirta jūsų saugumui ir matomumui. Šiame asortimente rasite įvairių formų ir dydžių atšvaitus, taip pat apyrankes su atšvaitais.

Rodyti Filtrus

Rodomi visi rezultatai: 7

Rodomi visi rezultatai: 7

Saugumui lauke

Atšvaitai ne tik padidina jūsų matomumą, bet ir gali būti stilingas jūsų aprangos papildymas. Būkite pastebimi ir saugūs su mūsų atšvaitais!

„Atšvaitai“ – tai ne tik papildoma vaiko apsauga, bet ir svarbi detalė, padedanti užtikrinti vaikų saugumą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje „VAIKO SAUGUMAS“ rasite įvairių atšvaitų, tinkančių skirtingoms situacijoms.

Atšvaitas – tai puiki priemonė, padedanti išlikti matomiems tamsoje. Šviesą atspindintys lipdukai daro vaikus pastebimus automobilių vairuotojams ir kitiems kelyje esantiems asmenims. Įdėkite atšvaitą lipduką ant vaiko drabužių, kuprinės ar dviračio – jis tampa daug matomesnis ir saugesnis.

Atšvaitai – pakabukai yra dar viena puiki galimybė padidinti vaikų saugumą. Jie puikiai tinka pakaboti ant striukės, kuprinės ar dviračio. Atšvaitai – pakabukai ne tik padeda išvengti nelaimingų atsitikimų, bet ir yra originalus aksesuaras, kuris tikrai patiks jūsų mažiesiems.

Šiuo metu apsauga vaikams yra svarbiausias prioritetas. Pasirinkdami prekes vaikams iš mūsų asortimento, jūs galite būti tikri, kad jūsų vaikas bus saugus ir pastebimas, net tamsiausiomis metų dienomis.

Saugumas vaikams – tai mūsų pagrindinė vertybė. Mūsų atšvaitai, šviesą atspindintys lipdukai ir atšvaitai – pakabukai suteikia papildomą apsaugą vaikams ir ramybę jų tėvams.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje www.vaikusaugumas.lt rasite gausų asortimentą atšvaitų, tinkančių skirtingiems amžiaus vaikams ir skirtingoms situacijoms. Su „VAIKO SAUGUMAS” prekėmis vaikams, jūs galite būti tikri, kad jūsų vaikai yra saugūs ir matomi visada ir visur.