Apsauga nuo vandens telefonams

Apsauga nuo vandens telefonams, vandeniui nepralaidus dėklas telefonui. Puikiai tinka maudytis ir plaukti, o taip pat galite pasiimti savo telefoną, dokumentus, automobilio rakta, kreditiniu kortelius, pinigus ir kt. i paplūdimį arba baseiną.

Rodyti Filtrus

Rezultatų: 1

Rezultatų: 1

Deklai telefonams

Vandeniui nepralaidus dėklas telefonui. Puikiai tinka maudytis ir plaukti, o taip pat galite pasiimti savo telefoną, dokumentus, automobilio rakta, kreditiniu kortelius, pinigus ir kt. i paplūdimį arba baseiną.

Korpuse yra saugi ir patogi dviejų tašku blokavimo sistema, kuri visiškai apsaugo jūsų telefoną, dokumentus, automobilio rakta, kreditiniu kortelius, pinigus ir kt. nuo vandens ir drėgmės. Korpusas turi įmontuotą skaidrią langą (iš abiejų pusiu), lietimui jautrus paviršius net po kontakto su vandeniu. Rinkinyje yra dirželis, galite pakabinti dėklą ant kaklo.

Kitas apsaugas- tvorele vaikams ir kitos mažylių apsaugos nereikalautų itin didelių investicijų- šiuo atveju gera kainą galite rasti mūsų www.vaikusaugumas.lt el. parduotuvėje – čia rasite gausų apsaugų pasirinkimą.