Užraktas šaldytuvui

Užraktas šaldytuvui Speciali vaiko užraktas skirtas užrakinti šaldytuvo dureles.Šis prietaisas patikimai palaiko šaldytuvo duris ir neleidžia vaikams atidaryti. Tačiau suaugusiems be ypatingų sunkumų gali prireikti susidoroti su šia spynos spyna.

Rodyti Filtrus

Rodoma 1–12 iš 25

Rodoma 1–12 iš 25

Užraktas šaldytuvui, vaikų saugumui

 

Užraktas apsaugo nuo nekontroliuojamo ir atsitiktinio šaldytuvo spintelių ir t.t. durų atidarymo. Vaikas siekia atrasti naują nepažįstamą pasaulį: jį labai domina spintų durys, šaldytuvo, mikrobangų krosnelės durelės. Dėl savo specialios konstrukcijos gaminys patikimai pritvirtinamas prie bet kokio paviršiau.

 

Skirtas užrakinti šaldytuvo dureles. Šis prietaisas patikimai palaiko šaldytuvo duris ir neleidžia vaikams atidaryti.

 

Langų apsaugos/ Užraktas šaldytuvui

 

Platus pritaikymas – tinka daugumai langų ir spintu durų, tinka šaldytuvų užrakinimui. Nerūdijančio plieno kabelis ir didelio stiprio plastikinis užrakto korpusas yra aukštos kokybes. Tinka išoriniam langui, atidaromo lango i vidų, šaldytuvu durim. Gali veiksmingai apsaugoti vaikus nuo nelaimingų atsitikimų, kuriuos sukelia atidarytas langas. Lengvai montuojamas tvirtu lipduku.

 

Tinka namams, butam, viešbučiui, ligoninėms, bankams ir kt. langu, spintu, šaldytuvų uždarymui.

 

Apsauga nuo vaikų nereikia jokių įrankių, varžtų ar gręžimo. Tai reiškia, kad jūsų baldams ir prietaisams nebus padaryta žala.

 

Mokyti vaiką saugumo normų reiktų pradėti dar tada, kai vaikas neturi galimybės laisvai judėti, t. y., kai jis vos keleto mėnesių amžiaus ir, atminkite, kad geriausias mokymo metodas yra Jūsų pačių pavyzdys. Neišlįskite pro langus, neįbėkite pro užsidarančias duris į liftą ar viešąjį transportą, buityje atsargiai naudokitės peiliais, virtuvėje visada naudokite puodkėles ar rankšluosčius, negerkite vaistų vaikų akivaizdoje, tai yra, laikykitės paprasčiausių taisyklių, kurias stengiatės įskiepyti savo vaikui.

 

Buityje vaiko tykantys pavojai, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį:

 

  • Langai, orlaidės, balkonai.
  • Aštrūs baldų kampai.
  • Aštrūs ir pjaunantys daiktai, elgesys su jais.
  • Vanduo, santechnika.
  • Elektros kištukiniai lizdai, laidai.
  • Centrinio šildymo baterijos ir kiti šilumos šaltiniai.
  • Vaistiniai preparatai.
  • Buitinė chemija.
  • Smulkūs daiktai, kuriuos vaikas gali nuryti, įkvėpti.

 

Apsaugos nuo vaiku, apsauga nuo vaiku, apsaugines tvoreles vaikams, tvorele vaikams, stalčių apsauga nuo vaiku, langu apsauga nuo vaiku, apsaugos vaikams, apsaugine tvorele, spintelių apsauga nuo vaiku, apsaugine tvorele vaikams ir kitos mažylių apsaugos gera kainą galite rasti mūsų www.vaikusaugumas.lt el. parduotuvėje – čia rasite gausų apsaugų pasirinkimą.