Maniežas, Apsauga lovai

Maniežas, Apsauga lovai, daugiafunkcinė bei saugi tvorelė vaikų žaidimams bei pramogoms, tinkama naudoti tiek patalpoje, tiek lauke. Daugiafunkcinė bei sulankstoma, apsauginė tvora puikus sprendimas mažylio saugiems užsiėmimams.

Rodyti Filtrus

Rodoma 1–12 iš 16

Rodoma 1–12 iš 16

Maniežai vaikams

Maniežas, Apsauga lovai neleiskite vaikui patekti į tam tikras vietas ir apsaugokite savo namus nuo pavojų, naudodami Maniežą vaikams.

Maniežas, žaidimų tvorelė puikiai tinka tiek kūdikiams, tiek tėvams – Kūdikiai žaidžia ir šliaužia vaikų saugos tvoroje, o tėvai gali juos prižiūrėti tiesiai už jos ribų, atlikdami namų ruošos darbus ar kalbėdami, plepėdami nesirūpindami dėl savo saugumo! Koks žaidimų centras kūdikiams! Koks išlaisvinimas tėvams!

Žaidimų maniežą labai lengva įrengti ir nešiotis, jį galėsite naudoti daugelyje vietų, viduje ir lauke, pavyzdžiui, parke, paplūdimyje, žolėje ir bet kuriose kitose vietose.

Vaikai mėgsta atkreipti dėmesį į įvairius dalykus ir mėgsta žaisti žaidimus, bet kai mama turi kitų reikalų, nėra galimybės visada atkreipti dėmesį į kūdikį. Laimei, mes galime pasiūlyti Jums nešiojama žaidimų tvorelė gali paversti bet kurią vietą saugia žaidimų erdve! Mamos gali tvarkyti įvairius reikalus.

Neįtikėtinai spalvingas plastikinis ir malonus, maniežas tiks bet kurioje jūsų namų vietoje ir suteiks jūsų vaikui gražią atvirą žaidimų aikštelę. Laikykite viską vienoje srityje ir leiskite jiems mėgautis viskuo, ko jie nori, nesijaudindami dėl netvarkos. Lengvai pritaikomi, jie gali pakeisti savo formą ir dydį, kad galėtumėte naudoti, ir nustatyti ten, kur norite.

Namuose ar kieme kūdikių maniežas leidžia jūsų vaikui, žaisti bet kur. Žaidimų tvorelė lengva valyti, jį galima išlaikyti šviežią ir higienišką plaunant rankomis. Paprastas dizainas. Jį lengva ir greita surinkti, taip pat surinkti per kelias minutes, kai maniežo nereikia.

Apsaugos nuo vaiku, apsauga nuo vaiku, apsaugines tvoreles vaikams, tvorele vaikams, stalčių apsauga nuo vaiku, langu apsauga nuo vaiku, apsaugos vaikams, apsaugine tvorele, spintelių apsauga nuo vaiku, apsaugine tvorele vaikams ir kitos mažylių apsaugos gera kainą galite rasti mūsų www.vaikusaugumas.lt el. parduotuvėje – čia rasite gausų apsaugų pasirinkimą.