Televizoriaus baldų dirželiai

„Televizoriaus baldų dirželiai” yra saugumo priemonės, skirtos užkirsti kelią baldų ir televizorių nuvertimui.

Rodyti Filtrus

Rodomi visi rezultatai: 2

Rodomi visi rezultatai: 2

Baldų apsaugos vaikų saugumui

Šie dirželiai tvirtina televizorius ir kitus sunkius baldus prie sienos, taip mažindami traumų ir materialinių nuostolių riziką. Lengvai pritaikomi ir universalaus dydžio, jie yra efektyvus būdas apsaugoti namų erdvę.

„Televizoriaus baldų dirželiai” – tai esminė prekių grupė mūsų elektroninėje parduotuvėje, skirta vaikų saugumui užtikrinti namuose. Šie dirželiai yra idealus sprendimas siekiant užkirsti kelią nelaimėms, kurias gali sukelti baldų ar televizoriaus nuvirtimas ant vaikų.

Mūsų baldų ir TV saugos diržai yra lengvai montuojami ir užtikrina efektyvą apsaugą. Vienas toks diržas gali saugiai pritvirtinti plokščius televizorius, spinteles, komodas, knygų spintas ir kitus aukštus baldus prie sienos ar grindų, mažindamas riziką, kad jie gali apvirti ir sukelti rimtų sužalojimų.

Šie televizoriaus ir baldų apsauginiai diržai yra pagaminti iš patvaraus nailono ir su metaliniais žiedais, garantuojančiais ilgaamžiškumą ir efektyvą saugumo užtikrinimą. Jauskitės saugiai žinodami, kad jūsų baldai yra pritvirtinti ir užtikrina maksimalią vaikų apsaugą.

Diržas apsaugantis baldus nuo nuvirtimo yra reguliuojamas, todėl tinka įvairiems baldų ir televizorių modeliams. Be to, jis yra ne tik praktiškas, bet ir estetiškas, nesuteikiantis didelio vizualinio svorio jūsų interjerui.

Mūsų „Televizoriaus baldų dirželiai” yra puikus dovanų rinkinys naujiems tėvams arba tėvams, kurie nori užtikrinti savo vaikų saugumą namuose. Tai esminė prekė kiekvienam, kuris rūpinasi savo vaikų saugumu.

Rinkitės „Televizoriaus baldų dirželiai” iš mūsų prekių asortimento, ir užtikrinkite savo vaikų saugumą su „VAIKO SAUGUMAS” – patikimu partneriu vaikų saugumo srityje. Išsirinkite baldų apsaugos nuo vaikų prekes mūsų internetinėje parduotuvėje www.vaikusaugumas.lt, kur rasite gausų apsaugų pasirinkimą.