Televizoriaus baldų dirželiai

Televizoriaus baldų dirželiai sumažina riziką baldams ar televizoriui nuvirsti į priekį.
Saugos diržais galite pritvirtinti plokščius televizorius, spinteles, komodas, knygų spintas ir kitus aukštus baldus. Ant vaiko užvirtęs netinkamai pritvirtintas televizorius ar spinta gali sukelti rimtas traumas.

Rodyti Filtrus

Baldų apsaugos vaikų saugumui

 

Baldų ir TV saugos diržai sumažina riziką baldams ar televizoriui nuvirsti į priekį.

Saugos diržais galite pritvirtinti plokščius televizorius, spinteles, komodas, knygų spintas ir kitus aukštus baldus. Ant vaiko užvirtęs netinkamai pritvirtintas televizorius ar spinta gali sukelti rimtas traumas.

 

Paprasta sumontuoti – trunka kelias minutes.

 

Apsauginiai dirželiai, apsaugantys nuo apvirtimo, yra pagaminti iš tvirtu medžiagų nailoninė juosta + metalinis žiedas, kad būtų užtikrinta apsauga. Jauskitės patogiai žinodami, kad jūsų baldai yra pritvirtinti.

 

BALDŲ SAUGUMAS. Baldų tvirtinimas dar niekada nebuvo lengvesnis ar efektyvesnis; Tvirtinimo dirželiai užtikrina tvirtą laikymą, o televizoriaus diržas yra reguliuojamas ir užtikrina puikų pasiekiamumą; pritaikyti prie jūsų namų.

 

Dirželis efektyviai apsaugo plokščius televizorius, spinteles, komodas, knygų spintas ir kitus aukštus baldus.

Puikus kūdikio dovanų rinkinys tėvams ir vaikams.

 

Mokyti vaiką saugumo normų reiktų pradėti dar tada, kai vaikas neturi galimybės laisvai judėti, t. y., kai jis vos keleto mėnesių amžiaus ir, atminkite, kad geriausias mokymo metodas yra Jūsų pačių pavyzdys. Neišlįskite pro langus, neįbėkite pro užsidarančias duris į liftą ar viešąjį transportą, buityje atsargiai naudokitės peiliais, virtuvėje visada naudokite puodkėles ar rankšluosčius, negerkite vaistų vaikų akivaizdoje, tai yra, laikykitės paprasčiausių taisyklių, kurias stengiatės įskiepyti savo vaikui.

 

Buityje vaiko tykantys pavojai, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį:

 

  • Langai, orlaidės, balkonai.
  • Aštrūs baldų kampai.
  • Aštrūs ir pjaunantys daiktai, elgesys su jais.
  • Vanduo, santechnika.
  • Elektros kištukiniai lizdai, laidai.
  • Centrinio šildymo baterijos ir kiti šilumos šaltiniai.
  • Vaistiniai preparatai.
  • Buitinė chemija.
  • Smulkūs daiktai, kuriuos vaikas gali nuryti, įkvėpti.

 

Apsaugos nuo vaiku, apsauga nuo vaiku, apsaugines tvoreles vaikams, tvorele vaikams, stalčių apsauga nuo vaiku, langu apsauga nuo vaiku, apsaugos vaikams, apsaugine tvorele, spintelių apsauga nuo vaiku, apsaugine tvorele vaikams ir kitos mažylių apsaugos gera kainą galite rasti mūsų www.vaikusaugumas.lt el. parduotuvėje – čia rasite gausų apsaugų pasirinkimą.