Modeliuojami apsauginiai varteliai

Modeliuojami apsauginiai varteliai nuo 200 cm. galima didinti iki 500 cm. Apsauga vaikams padės užtikrinti jų saugumą ir ramybę tėvams. Gali būti naudojama trimis būdais – Kaip apsauginiai varteliai, Kaip židinio tvorelė, Kaip maniežas.

Apsauginiai Varteliai 3/1
Rodyti Filtrus

Rodomi visi rezultatai: 5

Rodomi visi rezultatai: 5

Modeliuojami apsauginiai varteliai nuo 200 cm. galima didinti iki 500 cm., apsauga vaikams padės užtikrinti jų saugumą ir ramybę tėvams, atitinkant šiuolaikinius saugumo standartus. Modeliuojami apsauginiai varteliai 3 viename yra praktiškas ir universali priemonė, kuri gali būti naudojama trimis būdais:

Kaip maniežas*: sukurkite jūsų vaikui saugią ir patogią žaidimų erdvę, kurioje jis galės tyrinėti aplinką be jokių pavojų.

Kaip židinio tvorelė: apsaugokite savo vaiką nuo galimų židinio ar židinių žievės sužalojimų.

Kaip apsauginiai varteliai: užtverti praėjimus, židiniui, laiptinei, virtuvei ar kitai erdvei, kad vaikas negalėtų patekti į pavojingas vietas be jūsų priežiūros.

Apsauginė tvorelė 3 viename yra lengvai montuojama ir pritaikoma prie bet kokios aplinkos, o suaugusieji gali valdyti ją viena ranka. Varteliai gali būti atidaromi į abi puses, o pridedant papildomus praplatinimus (perkami atskirai), galite sukurti dar didesnę erdvę savo kūdikiui ar augintiniui iki 500cm. Reguliuojamos, pasukamos jungtys leidžia pritaikyti tvorelę pagal jūsų erdvei tinkamą formą, kad tilptų bet kokias kampuotas ir ilgio angas (plokštės yra nuimamos ir reguliuojamos).

Yra lengvai montuojama ir laikoma. Paprastais veiksmais apsauga gali būti sulankstyta, kad būtų patogu nešiotis ir laikyti.

Pasirūpinkite savo mažylio saugumu ir pasitikėkite mūsų patikimu paslaugų tiekėju – „Vaikusaugumas“!