Klozeto dangčio užraktas

Klozeto/Tualeto dangčio užraktas vonioje ir tualete, neleiskite savo mažyliui atidaryti tualeto dangčio jeigu pergyvenate dėl jo saugumo.

Apsaugos Tinka daugeliui tipo baldams: spintoms, stalčiams, šaldytuvams … Lengvai tvirtinamos ir negadina baldų.

Rodyti Filtrus

Vaikų saugumas namuose, pagrindinės grėsmės, atmintinė tėvams.

 

Stalčių apsauga nuo vaikų neleidžia vaikui atidaryti spintelių durelių ir stalčių; tai prekės vaikams. Tinka bet kokio tipo baldams: spintoms, stalčiams, šaldytuvams … Lengvai tvirtinamos ir negadina baldų.

 

Universalus magnetinis slaptas užraktas – tai idealus sprendimas Jūsų vaiko saugumui užtikrinti, tam, kad nereiktų nuolat stebėti jo žvalgybinių žygių, pvz., paragauti kenksmingų cheminių medžiagų arba „užgrobti“ pavojingų instrumentų.

Magnetinių užraktų raktą Lengva Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, o užraktai pritvirtinami spintų ir stalčių viduje, kas leidžia jiems būti išoriškai nematomiems. Unikali, dažniausiai, atvira funkcija, humanizuotesnė ir paprastesnė naudoti.

 

Mažylis namuose, žinoma, yra didžiulis džiaugsmas, o vaiko sveikata ir saugumas namuose – svarbiausias rūpestis. Bet ne kiekviename amžiaus tarpsnyje vaikučiai gali  tinkamai suprasti auklėjamojo pokalbio prasmę, ypač, jeigu ką tik išlipo iš saugaus vaikiško maniežo ir pradėjo tyrinėti supantį pasaulį. Vaikų smalsumas yra beribis – juk daugelį daiktų jie mato pirmą kartą. Todėl svarbiausia apsaugoti vaiką nuo namuose esančių  pavojingiausių vietų ir daiktų. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį, kad mažylio negalima tyčia gąsdinti kai kuriais dalykais, pvz.,  elektros prietaisais ar dujine virykle, ankstyvosiose jo vystymosi stadijose, nes dar nėra žinoma, kokios fobijos dėl to gali išsivystyti ateityje.

 

Svarbiausios apsaugos vaikams: ką reikia įsigyti?

 

Šioje tėvams skirtoje saugumo atmintinėje yra nemažai patarimų ir pavojingiausių vietų namuose aprašymų. Pradžiai pakanka laikytis tam tikrų saugumo priemonių – mažų mažiausiai, reikia apie jas žinoti. Panagrinėsime keletą pagrindinių vietų bute, kuriose gali grėsti pavojus vaikų sveikatai.

 

Viena iš dažnai lankomų vietų bute ar name yra virtuvė. Todėl vaiko pasirodymas čia taip pat bus gana dažnas. Šioje patalpoje yra daugiausiai daiktų ir technikos, galinčių turėti įtakos vaiko saugumui namuose. Visų pirma, tai įkaistantys prietaisai, arba dujinė ar elektrinė viryklė. Nors yra daugybė gaubtų ir ekranų, užkertančių kelią galimybei reguliuoti dujų tiekimą ar įjungti kaitinimo elementus, vis dėlto, geriausia nepalikti vaiko virtuvėje be priežiūros. Bet, kadangi nuolat stebėti vaiką ne visada įmanoma, reikia užtikrinti bent jau pagrindines atsargumo priemones.

 

Nemažą pavojų vaikams kelia ir baldai, esantys patalpose, kuriose vaikas leidžia laiką. Norint užtikrinti vaiko saugumą namuose, rekomenduojama ant aštrių baldų kampų pritvirtinti minkštus antdėklus, o stalčiams ir spintoms įrengti fiksavimo mechanizmus.

 

Siekiant didesnio užtikrintumo dėl vaiko apsaugos nuo elektros smūgio, nepalikite veikiančių elektros prietaisų be priežiūros. Kištukiniams lizdams parūpinkite specialias apsaugas

 

Dušo ir vonios kambariai taip pat pavojingi mažyliui. Siekdami užtikrinti vaiko saugumą namuose, nepamirškite šios neatsiejamos namų ir butų dalies. Čia pageidautina visus buteliukus ir tūbeles su šampūnais, kremais ir dantų pastomis laikyti atokiau nuo vaiko akių. Ant grindų geriausia pakloti sausą kilimėlį, kuris apsaugos nuo slydimo. Ir, svarbiausia, kad maudant mažylį, jis nei sekundei negali būti paliktas vienas vandens pilnoje vonioje.

 

Apsaugos nuo vaiku, apsauga nuo vaiku, apsaugines tvoreles vaikams, tvorele vaikams, stalčių apsauga nuo vaiku, langu apsauga nuo vaiku, apsaugos vaikams, apsaugine tvorele, spintelių apsauga nuo vaiku, apsaugine tvorele vaikams ir kitos mažylių apsaugos gera kainą galite rasti mūsų www.vaikusaugumas.lt el. parduotuvėje – čia rasite gausų apsaugų pasirinkimą.

 

Tai toli gražu ne visas namuose mažyliui gresiančių pavojų sąrašas, pateiktas tėvams skirtoje saugumo atmintinėje. Tačiau, atsižvelgdami į konkrečias būsto sąlygas ir aplinką, galite savarankiškai nustatyti ir neutralizuoti pagrindines grėsmes, galinčias turėti įtakos vaiko saugumui namuose. Kvalifikuotas ir  atsakingas požiūris gali apsaugoti tėvus nuo nemalonių akimirkų.

 

Nors vaikučių saugumas yra neįkainojamas, apsaugos, tvorele vaikams ir kitos mažylių apsaugos nereikalautų itin didelių investicijų- šiuo atveju gera kainą galite rasti mūsų www.vaikusaugumas.lt el. parduotuvėje – čia rasite gausų apsaugų pasirinkimą.

 

Mokyti vaiką saugumo normų reiktų pradėti dar tada, kai vaikas neturi galimybės laisvai judėti, t. y., kai jis vos keleto mėnesių amžiaus ir, atminkite, kad geriausias mokymo metodas yra Jūsų pačių pavyzdys. Neišlįskite pro langus, neįbėkite pro užsidarančias duris į liftą ar viešąjį transportą, buityje atsargiai naudokitės peiliais, virtuvėje visada naudokite puodkėles ar rankšluosčius, negerkite vaistų vaikų akivaizdoje, tai yra, laikykitės paprasčiausių taisyklių, kurias stengiatės įskiepyti savo vaikui.

 

Buityje vaiko tykantys pavojai, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį:

 

  • Langai, orlaidės, balkonai.
  • Aštrūs baldų kampai.
  • Aštrūs ir pjaunantys daiktai, elgesys su jais.
  • Vanduo, santechnika.
  • Elektros kištukiniai lizdai, laidai.
  • Centrinio šildymo baterijos ir kiti šilumos šaltiniai.
  • Vaistiniai preparatai.
  • Buitinė chemija.
  • Smulkūs daiktai, kuriuos vaikas gali nuryti, įkvėpti.