Maniežas

Maniežai: Tai yra mobili erdvė, kuri leidžia kūdikiui žaisti ir ilsėtis saugioje aplinkoje. Jie gali būti lengvai perkeliami iš vietos į vietą ir dažnai turi daug funkcijų, tokių kaip žaidimų centras, lova ar žaislų laikiklis.

Vaikiškas Maniežas Pilkas 150x180 cm
Rodyti Filtrus

Rodoma 1–12 iš 13

Rodoma 1–12 iš 13

Maniežai: Tai uždaros konstrukcijos, skirtos saugiai laikyti mažus vaikus, kad jie galėtų žaisti be priežiūros. Maniežai gali būti įvairių dydžių ir formų, o jų gamyboje dažniausiai naudojami medžiagos, kurios užtikrina vaikų saugumą.
Maniežas yra sukurtas siekiant padidinti vaikų saugumą ir tėvų ramybę, taip pat suteikti vaikams erdvę, kurioje jie galėtų saugiai žaisti ir mokytis. Apsaugos nuo vaiku, apsauga nuo vaiku, apsaugines tvoreles vaikams, tvorele vaikams, stalčių apsauga nuo vaiku, langu apsauga nuo vaiku, apsaugos vaikams, apsaugine tvorele, spintelių apsauga nuo vaiku, apsaugine tvorele vaikams ir kitos mažylių apsaugos gera kainą galite rasti mūsų www.vaikusaugumas.lt el. parduotuvėje – čia rasite gausų apsaugų pasirinkimą.

Apsauga lovai: priemonės, kurios gali būti uždėtos ant lovos kraštų, padeda užkirsti kelią tam, kad mažas vaikas nenukristų iš lovos miego metu. Jos gali būti įvairių dydžių ir dizainų, o jų gamyboje naudojamos medžiagos, kurios nekenkia vaikų sveikatai.
Apsauga lovai yra sukurtas siekiant padidinti vaikų saugumą ir tėvų ramybę, taip pat suteikti vaikams erdvę, kurioje jie galėtų saugiai žaisti ir mokytis. Apsaugos nuo vaiku, apsauga nuo vaiku, apsaugines tvoreles vaikams, tvorele vaikams, stalčių apsauga nuo vaiku, langu apsauga nuo vaiku, apsaugos vaikams, apsaugine tvorele, spintelių apsauga nuo vaiku, apsaugine tvorele vaikams ir kitos mažylių apsaugos gera kainą galite rasti mūsų www.vaikusaugumas.lt el. parduotuvėje – čia rasite gausų apsaugų pasirinkimą.