Apsauga lovai

Apsauga lovai: Tai yra elementai, kurie montuojami ant lovos kraštų, kad užkirstų kelią mažam vaikui nukristi iš lovos.

Apsauginis barjeras lovai
Rodyti Filtrus

Rodomi visi rezultatai: 10

Rodomi visi rezultatai: 10

Apsauga lovai: priemonės, kurios gali būti uždėtos ant lovos kraštų, padeda užkirsti kelią tam, kad mažas vaikas nenukristų iš lovos miego metu. Jos gali būti įvairių dydžių ir dizainų, o jų gamyboje naudojamos medžiagos, kurios nekenkia vaikų sveikatai.

Apsauga lovai yra sukurtas siekiant padidinti vaikų saugumą ir tėvų ramybę, taip pat suteikti vaikams erdvę, kurioje jie galėtų saugiai žaisti ir mokytis.

Apsauginis barjeras pasižymi patvaria ir stabili konstrukcija, užtikrinančia ilgaamžiškumą bei apsaugos vaikams garantiją. Skirtas naudoti su čiužiniais, kurių storis nuo 5 iki 30 cm, jis tinka lovoms su įleistais čiužiniais. Reguliuojamas barjero aukštis leidžia pritaikyti jį pagal jūsų poreikius, o barjero sulankstymo galimybė padeda sutaupyti vietą, kai jis nenaudojamas.

Apsauga vaikams dar niekada nebuvo taip paprasta! Apsauginis barjeras lovai montuojamas per kelias minutes, o galimybė sujungti kelis barjerus kartu padeda sukurti stabilesnę struktūrą. Barjeras skirtas tik miegančiam vaikui apsaugoti, ant jo draudžiama lipti. Kai vaikas budrus, visada palaikykite akių kontaktą su vaiku.

Pagamintas iš skalbiamo poliesterio audinio ir lengvo metalinio vamzdžio, apsauginis barjeras lovai 200 cm yra puikus pasirinkimas vaikams nuo 0 iki 5 metų amžiaus. Suteikite savo mažiesiems saugumą ir komfortą su „Vaikusaugumas“ siūlomais apsaugos vaikams sprendimais!