Maudynių kepuraitė

Vaikų Apsauga nuo šampūno Maudynių kepuraitė, kai maudote savo mažylius apsaugokite juos nuo šampūno pateikimo i akis.

Rodyti Filtrus

Vaikų saugumas namuose, Patarimai tėvams

 

Daugelis tėvų mano, kad kai tik kūdikis pradeda tvirtai stovėti ant kojų, jis gali visiškai savarankiškai būti vonioje ir žaisti su savo žaislais. Tai netiesa. Net suaugęs žmogus gali paslysti vonioje, ką jau kalbėti apie vaiką, kuris dar tobulai neįvaldęs savo kūno. Todėl pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais geriau praleisti maudymosi laiką kartu.

 

Maudydami vaiką laikykitės saugumo technikos, nepalikite vaiko vieno vonioje, net jei jums atrodo, kad vandens lygis nekelia grėsmės arba, jeigu vaikas sėdi specialioje kėdutėje. Maudymo metu aprūpinkite vaiką būtinais saugiais žaislais, iš jo regėjimo lauko pašalinkite visus „suaugusiųjų“ prausimosi reikmenis, kuriuos jis gali išpilti, išgerti. Vonioje esantys paviršiai taip pat turėtų saugūs, patikimi ir neslidūs – ar tai būtų kilimėlis vonioje, ar grindų kilimėlis vonios kambaryje. Vonios užuolaidos turi būti patikimai pritvirtintos arba, vaiką maudant, užuolaidas tiesiog nuimkite. Naudokite blokatorius voniai, unitazo dangčio fiksatorius, patikimai uždarykite vonios ir tualeto duris.

Apsaugai nuo šampūno – maudynių kepuraitė, kuri puikiai tiks vaikų ir kūdikių maudynėms duše, vonioje ar net baseine. Plaukų plovimas vaikams sukelia stresą, nes šampūnas patenka į jautrias vaiko akis, ausis. Tai puiki mažųjų akyčių, ausyčių apsauga nuo vandens ir prausimosi priemonių. Taip pat gali būti naudojama ir vaikui  kerpant plaukučius, kad jų neprikristų į akis.

 

Mieli tėveliai, mūsų puslapyje, jūs galite įsigyti būtiniausias apsaugos priemones, kad apsaugot pačius mažiausius vaikučius nuo sužalojimų namuose. Išvardysime keletą galimų namų saugos priemonių

Buityje vaiko tykantys pavojai, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį:

 

  • Langai, orlaidės, balkonai.
  • Aštrūs baldų kampai.
  • Aštrūs ir pjaunantys daiktai, elgesys su jais.
  • Vanduo, santechnika.
  • Elektros kištukiniai lizdai, laidai.
  • Centrinio šildymo baterijos ir kiti šilumos šaltiniai.
  • Vaistiniai preparatai.
  • Buitinė chemija.
  • Smulkūs daiktai, kuriuos vaikas gali nuryti, įkvėpti.

 

Apsaugos nuo vaiku, apsauga nuo vaiku, apsaugines tvoreles vaikams, tvorele vaikams, stalčių apsauga nuo vaiku, langu apsauga nuo vaiku, apsaugos vaikams, apsaugine tvorele, spintelių apsauga nuo vaiku, apsaugine tvorele vaikams ir kitos mažylių apsaugos gera kainą galite rasti mūsų www.vaikusaugumas.lt el. parduotuvėje – čia rasite gausų apsaugų pasirinkimą.