🔥 APSIPIRKE UŽ €30 AR DAUGIAU EURŲ GAUSITE NEMOKAMĄ PRISTATYMĄ Į  PAŠTOMATUS!*

Kaip klijuoti apsaugos vaikams namuose

Apsaugų klijavimo rekomendacijos

Klijavimo Rekomendacijos dėl lipnios juostos naudojimo (3M ir akrilinė juosta)

Paviršiaus paruošimas:

 • Įsitikinkite, kad paviršius švarus, sausas ir be dulkių, riebalų ar kitų teršalų. Tam tinka minkštas audinys arba alkoholiniai servetėliai.
 • Venkite valiklių su alyvomis, silikonais ar kitomis medžiagomis, kurios gali trukdyti sukibimui (pvz., nagų lako valiklis dažnai turi aliejų). Norėdami nuriebalinti paviršių, naudokite acetoną, medicininį spiritą arba benzino pagrindo produktus.

Temperatūros sąlygos:

 • Tinkamiausia temperatūra klijavimui yra tarp 10 ir 30 laipsnių Celsijaus. Jei per šalta ar per karšta, lipni juosta gali neveikti tinkamai.

Klijavimo būdas:

 • Prieš klijuojant, pasirinkite tinkamą vietą ir padėtį. Nuėmę apsauginę plėvelę, tvirtai prispauskite prie paviršiaus, laikykite apie 10 sekundžių.
 • Nelieskite lipniosios juostos paviršiaus pirštais, nes tai gali susilpninti sukibimą.

Sukibimo laikas:

 • Lipniai juostai reikia mažiausiai 24 valandų, kad pilnai prisitvirtintų. Per šį laiką venkite apkrovos arba kampų perkėlimo.

Paviršių suderinamumas:

 • Lipni juosta gerai veikia ant lygių, neporingų paviršių, tokių kaip stiklas, metalas, plastikas, keramika, arba lakuota mediena. Ji gali neklijuoti ant paviršių, kurie yra poringi ar tekstūruoti (pvz., betonas, neapdorota mediena, jei mediena buvo apdorota aliejiniu laku arba kita aliejine apsaugine medžiaga, paviršius nelygus arba porėtas).
 • 3M dvipusė lipni juosta neveikia su PE, PP, PTFE, arba silikoniniais paviršiais.

Ką daryti, jei reikia nuimti:

 • Jei reikia pašalinti lipnią juostą, atsargiai naudokite feno šilumą, kad suminkštintumėte klijus. Nenaudokite per daug jėgos, kad nepažeistumėte paviršiaus.
 • Jei lieka klijų likučių, juos galima pašalinti minkštu tirpikliu arba specialia priemone lipniai juostai pašalinti.

Geometrijos ypatumai:

 • Jei PVC skaidri kampų apsauga turi būti tvirtinamas prie išlenkto arba netolygaus paviršiaus, tai gali sukelti papildomų įtempimų, dėl kurių kampas gali atsiklijuoti.
 • Ilgi kampai ant išlenktų arba apvalių paviršių gali deformuotis, o tai taip pat gali paveikti sukibimą.

Vaikų sauga:

 • Jei vaikas nuplėšia klijuojamą apsaugą ar kampą, tai nereiškia, kad su produktu kažkas ne taip. Vaikai dažnai būna labai smalsūs ir gali turėti pakankamai jėgos, kad nuplėštų lipnią juostą arba apsaugą, ypač jei jie stipriai tempia arba spaudžia. Skaidrūs kampai sukurti tam, kad apsaugotų vaikus nuo aštrių briaunų ir kampų, kad jie nesusižeistų. Tačiau jie nėra skirti atlaikyti didelį spaudimą ar nuolatinį traukimą.
 • Jei vaikas nulupa kampą ar apsaugą, tai nereiškia, kad produktas yra brokuotas. Tai gali reikšti, kad reikia būti atsargesniems ir stebėti, kaip vaikas elgiasi su šiais apsauginiais kampais. Reikėtų priminti, kad nėra tokio apsaugos produkto, kuris būtų visiškai atsparus stipriam vaikų traukimui ar spaudimui, todėl geriau paaiškinti vaikui, kad apsauginius kampus negalima traukti ar naudoti žaidimams.
 • Jei apsauga buvo nuplėšta, ją galima vėl pritvirtinti arba pakeisti nauja. Tai nėra produkto kokybės problema, o veikiau įprasta situacija, kai vaikai būna itin smalsūs ar žaismingi. Štai kodėl svarbu stebėti vaikus ir mokyti juos tinkamo elgesio su apsaugos priemonėmis.

Kaip nuimti užraktus.

Video:

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Nemokamas Pristatymas*

Į paštomatus apsipirkus už €30+.

Geriausia Kokybe

Geriausia prekių kokybe*

Geriausios Kainos

Mažiausios kainos Lietuvoje

Saugus Atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa